Lüleburgaz HEM'de 629 kurs açıldı

KIRKLARELİ (AA) - Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi (HEM), 6 ayda 629 kurs açtı.Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İzzet Arslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1 Eylül 2017 yılından bu yana çeşitli branşlarda 629 kurs açıldığını söyledi.Kurslardan...

Lüleburgaz HEM'de 629 kurs açıldı

KIRKLARELİ (AA) - Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi (HEM), 6 ayda 629 kurs açtı.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İzzet Arslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1 Eylül 2017 yılından bu yana çeşitli branşlarda 629 kurs açıldığını söyledi.

Kurslardan 10 bin 703 kursiyerin yararlandığını ifade eden Arslan, taleplere göre kurs açmaya devam ettiklerini belirtti.

Halk Eğitimi Merkezi olarak vatandaşlara en iyi şekilde hizmet ettiklerini aktaran Arslan, ''Vatandaşlar merkezimize yoğun ilgi gösteriyor. 6 ayda çeşitli branşlarda 629 kurs açtık ve 10 bin 703 kursiyerlerimiz kurslarımızdan yararlandı. Vatandaşların gösterdiği ilgiden son derece memnunuz. Talep olması halinde modüllerimizde bulunan kursları açmaya devam edeceğiz.'' diye konuştu.

Arslan, yarın Çeşmekolu köyünde süt sığırcılığı yetiştiriciliği ile Celaliye köyünde de arıcılık kursunun başlayacağını bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER