Okullar Arası Voleybol Turnuvası Başladı

Babaeski Ortaokulu erkek voleybol takımı, Okullar Arası Voleybol Turnuvası'nda Türkiye Şampiyonası yarı final müsabakalarına gitmeye hak kazandı.Ortaokulu Müdürü Dilek Çalımlı, okulun erkek voleybol takımının, Okul...

Okullar Arası Voleybol Turnuvası Başladı

Babaeski Ortaokulu erkek voleybol takımı, Okullar Arası Voleybol Turnuvası'nda Türkiye Şampiyonası yarı final müsabakalarına gitmeye hak kazandı.

Ortaokulu Müdürü Dilek Çalımlı, okulun erkek voleybol takımının, Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen bölge turnuvasında birinci olduğunu söyledi.

Takımın başarısından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Çalımlı, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.

Takımın, Türkiye Şampiyonası yarı final müsabakalarında da Babaeski'yi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını belirten Çalımlı, ''Öğrencilerimizin başarıları ile gurur duyuyorum. Eğitimin yanı sıra spor müsabakalarındaki başarıları da bizleri çok onurlandırdı. Bölge turnuvasında çok iyi bir sonuç çıkartarak bölge şampiyonu oldular. Şimdi ise Türkiye yarı final müsabakalarına katılarak bölgemizi temsil edecekler. İnşallah oradan da başarılı sonuçlar ile dönecekler.'' diye konuştu.

Okulun beden eğitimi öğretmeni Atilla Yalçın da öğrencilerin Türkiye yarı final müsabakalarına canla başla hazırlandığını bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2018, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER