Kağıthane'de, Kızgın tavayı suyla söndürmeye çalıştı, bu hale geldi

Kağıthane'de bir restoranda ocakta unutulan tavayı suyla söndürmeye çalışan 3 kişi yandı

Kağıthane'de, Kızgın tavayı suyla söndürmeye çalıştı, bu hale geldi

Kağıthane'de aldıkları bir ihbarı değerlendiren Narkotimleri, Kağıthane Merkez Mahallesinde bulunan et restoranda öğlen saatlerinde inanılmaz bir olay yaşandı.
Kağıthane, Merkez Mahallesi, Sadabat Caddesi'nde bulunan bir restoranda yaşanan olay, iddialara göre şöyle gerçekleşti. Restoranın mutfağındaki tava, çalışanlar tarafından yanan ocak üzerinde unutuldu

Restoranın mutfağındaki tava, çalışanlar tarafından yanan ocak üzerinde unutuldu. Tavanın yandığını gören mutfak çalışanlar ocağı kapatarak tavayı yere aldı. Tavayı söndürmek isteyen çalışanlar bir kova suyu tavanın üstüne boşalttı. O esnada ise kızgın tavada bulunan yağ büyük bir gürültüyle parladı. Bu parlama esnasında tavanın çevresinde bulunan 3 kişi yüzlerinden yandı.


Olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri çağrıldı. Yüz kısımlarında yanıklar oluşan yaralılara ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Yapılan ilk müdahalenin ardından yaralılar hastanelere kaldırıldı. Yaşanan ihmalkarlık sonucunda yüzünde yanıklar oluşan çalışan, "Yangın çıkmadı. Tava tutuştu. Hepsi bu" ifadelerini kullandı.

 Vücutlarında yanık oluşan yaralılar hastanelere kaldırıldı 

Haber Kaynağı: İstanbul Ses

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER