BAŞKAN ALTINOK ÖZ BALKAN KÖKENLİ VATANDAŞLARLA ORUCUNU AÇTI

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Balkanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı...

BAŞKAN ALTINOK ÖZ BALKAN KÖKENLİ VATANDAŞLARLA ORUCUNU AÇTI
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Balkanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

 İftar yemeğine, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, CHP Milletvekili Adayı Derya Şentürk, Kartal Balkanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Olcay Özgön, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri ve birim müdürleri katıldı. Başkan Altınok Öz, iftar saatinden önce dernek binasına gelerek vatandaşlarla uzun süre sohbet etti. İftar saatinin gelmesiyle okunan ezanın ardından orucunu açtı. Başkan Altınok Öz burada yaptığı konuşmada, Ramazan ayının tüm insanlık ve İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını temenni ederek, “Bugün Kartal’da yaşayan Balkan kökenli vatandaşlarımızla iftar sofrasında bir araya geldik. Ramazan ayı bereketiyle gelir, diliyorum ki tüm insanlık ve İslam âlemi için hayırlara vesile olur. Ülkemizin çok ihtiyacı olan birlik ve dayanışmayı kuvvetlendirir. Kartal Belediyesi olarak, sivil toplumun önemine inanıyoruz ve Kartal Balkanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni her zaman destekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER