BAŞKAN ALTINOK ÖZ CHP’NİN YENİ ÜYELERİYLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’nın yeni üyeleri için düzenlenen iftar programına katıld..

BAŞKAN ALTINOK ÖZ CHP’NİN YENİ ÜYELERİYLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’nın yeni üyeleri için düzenlenen iftar programına katıldı. 

Kartal %100 Ekolojik Pazar Alanı’nda gerçekleşen etkinliğe, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, çok sayıda CHP Milletvekili Adayı, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel ve çok sayıda meclis üyesi ile CHP’li katıldı.

Başkan Altınok Öz’den ‘Huzur ve Birlik’ Vurgusu

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, yaptığı konuşmada; “Atatürk’ün Cumhuriyet Halk Partisi’ne hepiniz hoş geldiniz. Özgür birey olmanın gereğini yerine getirdiniz, hepinizi kutluyorum. Türkiye’nin ayrışmaya değil; birliğe, beraberliğe ve huzura ihtiyacı var. Huzuru burada bulacaksınız. Sevgiyi burada bulacaksınız.” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Başkan Altınok Öz, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ile birlikte yeni üyelere CHP rozeti taktı.   


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER