BAŞKAN ALTINOK ÖZ, DOĞU KARADENİZLİLER DERNEĞİ’NİN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Doğu Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı..

BAŞKAN ALTINOK ÖZ, DOĞU KARADENİZLİLER DERNEĞİ’NİN İFTAR PROGRAMINA KATILDI
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Doğu Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

İftara programına; Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Hüseyin Tozkoparan ve Mustafa Fehmi Okay, çok sayıda Kartal Belediyesi Meclis Üyesi ile Doğu Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Prof. Dr. Necmi Kurt katıldı. İftar saatinin gelmesiyle birlikte, okunan duanın ardından Başkan Altınok Öz ve beraberindekiler oruçlarını açtı. Başkan Altınok Öz, burada yaptığı konuşmada; “Bugün, Doğu Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldık. Doğu Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Prof. Dr. Necmi Kurt’a ve tüm dernek üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ramazan ayının; birlik ve bereket ruhunun devam etmesini diliyoruz” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER