BAŞKAN ALTINOK ÖZ ESKİŞEHİRLİLER DERNEĞİ’NİN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Eskişehirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.İfta..

BAŞKAN ALTINOK ÖZ ESKİŞEHİRLİLER DERNEĞİ’NİN İFTAR PROGRAMINA KATILDI
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Eskişehirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

İftar programına, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, çok sayıda meclis üyesi ve birim müdürü ile Eskişehirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Recayi Konakçı katıldı. İftar saatinin gelmesiyle birlikte okunan duanın ardından Başkan Altınok Öz ve beraberindekiler oruçlarını açtı. Başkan Altınok Öz, burada yaptığı konuşmada; “Bugün Eskişehirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldık. Eskişehirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Recayi Konakçı’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kartal Belediyesi olarak derneklerimizin yanındayız. Her zaman da yanlarında olacağız.” ifadelerini kullandı.Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER