BAŞKAN ALTINOK ÖZ İYİ PARTİLİLERLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.Vatandaşlardan İ..

BAŞKAN ALTINOK ÖZ İYİ PARTİLİLERLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Vatandaşlardan İftar Programına Yoğun İlgi

Kartal % 100 Ekolojik Pazar Alanı’nda gerçekleşen iftar programına Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Bünyamin Balta ve çok sayıda Kartal Belediyesi Meclis Üyesi katıldı. Başkan Altınok Öz ve beraberindekiler, iftar saatinin gelmesiyle birlikte okunan duanın ardından oruçlarını açtı.

Başkan Altınok Öz’den İYİ Partililere Teşekkür

Etkinlikte İyi Parti Kartal Gençlik Kolları, Başkan Altınok Öz’e katılımlarından dolayı çiçek takdim etti. Başkan Altınok Öz, yaptığı konuşmada tüm İYİ Partililere teşekkür ederek, “Ramazan ayı bereket ayıdır. Birlik, dayanışma ve kardeşlik ayıdır. Ramazan ayının ruhuna sahip çıkan İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Bünyamin Balta ve tüm İYİ Partililere teşekkür ediyorum. Ülkemiz, kutuplaşmayı ve ayrışmayı hak etmiyor. Bir arada olmayı ve kardeş olmayı hak ediyor. İYİ Parti’ye gönül vermiş vatandaşlarımızla buluşmak bizleri çok mutlu etti” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER