BAŞKAN ALTINOK ÖZ OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFIYLA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi ile Kartal Oto Sanayi Sitesi tarafından düzenlenen iftar programına katılarak ..

BAŞKAN ALTINOK ÖZ OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFIYLA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi ile Kartal Oto Sanayi Sitesi tarafından düzenlenen iftar programına katılarak oto sanayi esnafıyla birlikte orucunu açtı.

 İftar programına Başkan Altınok Öz’ün yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi’den çok sayıda Milletvekili adayı, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri, Kartal Oto Sanayi Sitesi Başkanı Hüseyin Demirhan ve oto sanayi esnafı katıldı. Etkinlik alanına iftar saatinden önce gelen Başkan Altınok Öz, Kartallı esnafla uzun süre sohbet etti. Başkan Altınok Öz, iftar saatinden önce okunan duaya katılarak ezanla birlikte orucunu açtı. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, yaptığı konuşmada; “Bugün, her yıl olduğu gibi Kartal Oto Sanayi Sitesi esnafımızla iftar sofrasında bir araya geldik. Ramazan ayı birlik, beraberlik ve bereket ayıdır. Tüm esnafımız ve halkımız için bu mübarek ayın bereket getirmesini diliyorum. Kartal Oto Sanayi Sitesi Başkanı Hüseyin Demirhan ve tüm site esnafına teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER