BAŞKAN ALTINOK ÖZ SAMDEF’İN “19 MAYIS RUHUYLA YAZA MERHABA” PROGRAMINA KATILDI

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, SAMDEF (Samsun Anadolu Dernekleri Federasyonu) tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen, “19 Mayıs ..

BAŞKAN ALTINOK ÖZ SAMDEF’İN “19 MAYIS RUHUYLA YAZA MERHABA” PROGRAMINA KATILDI
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, SAMDEF (Samsun Anadolu Dernekleri Federasyonu) tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen, “19 Mayıs Ruhuyla Yaza Merhaba” adlı etkinliğe katıldı.

Ada Kartal Otel’de düzenlenen etkinliğe, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel, ünlü sanatçı Mehmet Aslantuğ ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 “Kalbinde Atatürk Sevgisi Olmayan İnsanları Sevmiyorum”

 Başkan Altınok Öz burada yaptığı konuşmada tüm Samsunlulara teşekkür ederek, “Dünyaya meydan okuyan, şu anda dünyada var olan bütün liderlerin heykelleri yıkıldı. Ama bir tane antiemperyalist lider var, hala dimdik ayakta. O da Atatürk’tür. Kalbinde Atatürk sevgisi olmayan insanları sevmiyorum. 1994 yılında, Avrupa Birliği’nde genişlemeden sorumlu bir yönetici dedi ki, ‘Sizi Avrupa Birliği’ne alırız; ancak bir şartımız var. Atatürk resmini oradan indirin.’ O resmi duvardan indirebilirler; ama kalbimizden söküp atamazlar.” ifadelerini kullandı. Gecenin sonunda, SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel, Başkan Altınok Öz’e bir teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER