BAŞKAN ALTINOK ÖZ TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ’NİN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Türkiye Emekliler Derneği Kartal Şubesi tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.Ekolojik ..

BAŞKAN ALTINOK ÖZ TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ’NİN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Türkiye Emekliler Derneği Kartal Şubesi tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Ekolojik Pazar Alanı’nda gerçekleşen iftar programına, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, çok sayıda meclis üyesi ve birim müdürü ile Türkiye Emekliler Derneği Kartal Şube Başkanı Arif Yıldız katıldı. İftar saatinin gelmesiyle birlikte okunan duanın ardından Başkan Altınok Öz ve beraberindekiler oruçlarını açtı. Başkan Altınok Öz, burada yaptığı konuşmada; “Bugün Türkiye Emekliler Derneği Kartal Şubesi tarafından düzenlenen iftar programına katıldık. Türkiye Emekliler Derneği Kartal Şube Başkanı Arif Yıldız’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Türkiye Emekliler Derneği Kartal Şubesi’nin ben de üyesiyim. Kartal Belediyesi olarak emeklilerimize ve derneğimize her zaman destek oluyoruz” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER