BAŞKAN ALTINOK ÖZ’DEN CHP KARTAL’IN MAHALLE TEMSİLCİLİKLERİNE ZİYARET

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi CHP Kartal İlçe Başkanlığı’nın; Uğur Mumcu, Yakacık Yeni, Çavuşoğlu, Cev..

BAŞKAN ALTINOK ÖZ’DEN CHP KARTAL’IN MAHALLE TEMSİLCİLİKLERİNE ZİYARET
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi CHP Kartal İlçe Başkanlığı’nın; Uğur Mumcu, Yakacık Yeni, Çavuşoğlu, Cevizli ve Soğanlık Orta Mahalle Temsilciliklerini ziyaret ederek, mahallelilerle 24 Haziran seçimleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerde, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Muammer Çelebi, CHP Milletvekili Adayı Emre Akkuş, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, çok sayıda Meclis üyesi ve CHP’li hazır bulundu. Başkan Altınok Öz ve beraberindekiler, gerçekleşen ziyaretler boyunca vatandaşların 24 Haziran seçimlerine ilişkin sorularına cevap verdi. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da, Uğur Mumcu Mahalle Temsilciliği’nde gerçekleşen toplantıya katıldı.

Seçim güvenliği önemli

Uğur Mumcu Mahallesi’nde yaşayan CHP’liler ile bir araya gelen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, seçim güvenliğinin sağlanması için bir merkez kuracaklarını belirterek, “Sandıkların başında sandıklara sahip çıkacağız. Hepimiz için alacağımız 1 oy bile çok kıymetli. 163 tane gönüllünün çalıştığı üç bölgedeki koordinasyon merkezlerinde, toplanan sonuçların o merkeze iletileceği ve onun haricinde acil ihbar hattından tutun da, orada bulunan herkesin, aynen sizin gibi işini çok iyi yaptığı bir üssümüz var. Orada her şey tıkır tıkır yürüyecek” ifadelerini kullandı. 


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER