Burs arayanlar bu fırsat kaçmaz!

Eğitim yatırımlarıyla gelecek nesillere kalıcı hizmetler sunan Beykoz Belediyesi Eğitim Yardımı ile de ailelere destek oluyor.

Burs arayanlar bu fırsat kaçmaz!

Beykoz Belediyesi öğrencinlerin yüzlerini güldürecek. Beykoz Belediyesinin resmi internet sitesindeki habere göre üniversitede okuyan öğrencilere burs yardımı yapacak.

Açıklama Şu Şekilde:

"Eğitim yatırımlarıyla Beykoz’da gelecek nesillere kalıcı hizmetler sunan Beykoz Belediyesi Eğitim Yardımı ile de ailelere destek oluyor. 4 yıllık Devlet Üniversitesi (örgün) ve % 100 Burslu Vakıf ve Özel Üniversitelerde öğrenci okutan ailelere 1. ve 2. Dönem olmak üzere 2 taksitte Eğitim Yardımı yapılacaktır.Başvurunun onaylanması halinde başvuru sahiplerine sms ile bilgi verilecek ve aşağıdaki belgelerle Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü  (Eski Düğün Salonu “Sosyal Market”) ne başvurular yapılacaktır.
 
Öğrencinin Ailesinden Başvuru Esnasında İstenecek Belgeler:

     -  İkametgâh,

     -  Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği,

     -  Öğrenci Belgesi,

     -  Gelir Durumu Belgesi (Öğrencinin Anne ve Babasının)

 Son Başvuru: 30 EYLÜL 2018 Pazar
ÖNEMLİ NOT: Devlet Üniversitelerinin örgün ve 4 Yıllık Lisans Bölümlerinde, Vakıf ve Özel Üniversitelerinin örgün ve 4 Yıllık Lisans Bölümlerinde % 100 Burslu eğitim görenlerin dışındakilerin başvuruları KESİNLİKLE DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR." diye ifade edildi. 

 Eğitim Bursundan Yararlanmak için TIKLA

Haber Kaynağı: İstanbul Ses

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER