GENÇLİK BAYRAMI İREM DERİCİ İLE KUTLANDI

Ulu Önder Atatürk’ün 99 yıl önce bağımsızlık meşalesini yaktığı ve Türk Gençliği’ne armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Sarıyer Belediyesi’nin İstinye Tersane alanında düzenlediği İrem Derici konseriyle kutlandı.

GENÇLİK BAYRAMI İREM DERİCİ İLE KUTLANDI

Sarıyer Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı İstinye Tersane Alanı’nda İrem Derici konseriyle kutladı. Türk bayraklarıyla alanı dolduran binlerce vatandaş bayram coşkusunu dorukta yaşadı. Gecede sevilen şarkılarını seslendiren İrem Derici Sarıyerlilere gençlik şöleni yaşattı. Konseri takip edenler arasında yer alan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ünlü şarkıcıya huzur ve barış alanına hoş geldin diyerek çiçek takdim etti. Bugün bizim Doğum günümüz diyerek bayramı kutlayan Başkan Genç, “Birlik ve beraberliğimizin ilelebet olması en büyük dileğimizdir. Bu ülkede yaşıyorsak el ele vermemiz gerekiyor. Burası huzur, barış alanı” dedi.

 

BİNLERİ COŞTURDU

 

Gençlik bayramını Sarıyerlilerle kutlamaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyen İrem Derici 10. yıl marşıyla binleri coşturdu. Derici, şanlı bayrağımız hep göklerde diyerek ellerinde Türk bayrakları olan Sarıyerlilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 


Kaynak: Sarıyer Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER