KARTAL BELEDİYESİ FELSEFE ATÖLYESİ ÖĞRENCİLERİ SERTİFİKALARINI ALDI

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kartal Belediyesi Felsefe Atölyesi öğrencileri sertifikalarını aldı..

KARTAL BELEDİYESİ FELSEFE ATÖLYESİ ÖĞRENCİLERİ SERTİFİKALARINI ALDI
Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kartal Belediyesi Felsefe Atölyesi öğrencileri sertifikalarını aldı.

Soğanlık Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ‘Kartal Belediyesi Felsefe Atölyesi’ diploma törenine Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar, Felsefe Öğretmeni Doç. Dr. Muttalip Özcan, Soğanlık Kültür Merkezi Koordinatörü Betül Toğa ve öğrenciler katıldı.

Kartal Belediyesi Felsefe Atölyesi’nde Doç. Dr. Muttalip Özcan’ın verdiği 6 aylık eğitimi tamamlayan 44 öğrenci, sertifikalarını almanın heyecanını yaşadı. Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, sertifika töreninde yaptığı konuşmada “Felsefe atölyemiz, gelecek dönemlerde de devam edecek. Kartal Belediyesi olarak eğitim ve eğitimcilerin her daim yanındayız” dedi. Törende Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Felsefe Öğretmeni Doç. Dr. Muttalip Özcan’a çini tabağı takdim etti. 


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER