KARTAL TAKSİ DURAKLARI DERNEĞİ KARTAL BELEDİYESİ İFTARINDA BULUŞTU

Kartal Belediyesi ve Kartal Taksi Durakları Derneği işbirliğiyle Kartal Belediyesi Ekolojik Pazar Etkinlik Alanı’nda iftar düzenlendi. ..

KARTAL TAKSİ DURAKLARI DERNEĞİ KARTAL BELEDİYESİ İFTARINDA BULUŞTU
Kartal Belediyesi ve Kartal Taksi Durakları Derneği işbirliğiyle Kartal Belediyesi Ekolojik Pazar Etkinlik Alanı’nda iftar düzenlendi. 

İftara Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Kartal Taksi Durakları Derneği Başkanı Abdulkadir Ardıç ve Yönetim Kurulu üyeleri, taksiciler ve aileleri katıldı.

Taksicilerin adeta akın ettiği iftar yemeğinde hep birlikte oruçlar açılırken davetliler, bir arada aynı sofrada olmanın mutluluğunu yaşadı.

Kartal Taksi Durakları Derneği Başkanı Abdulkadir Ardıç, herkesin Ramazanını kutlayarak başladığı konuşmasında, ‘Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e çok teşekkür ediyoruz. Çünkü Kartal’da taksici esnafına her türlü desteği verdiler” dedi. 

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel ise konuşmasında “Ramazan ayı içindeyiz. Allah, birliğimizi, dirliğimizi, dostluğumuzu daim eylesin. Taksici esnafımızın fikirleri ve önerileri bizlere yol gösteriyor. Sizler Kartal’ın taksi durakları olarak birleşip Kartal Taksi Durakları Derneği’ni kurdunuz. Bu, sizleri diğer ilçelere göre farklı kıldı. İstanbul ve Türkiye’deki taksicilere örnek oluyorsunuz. Belediye olarak eğitim ve üzerimize düşen her türlü konuda sizlere yardımcı olmaya hazırız. Önemli olan, halkımızın memnuniyeti” dedi. 


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER