KARTAL’DA NOSTALJİK SİNEMA GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

Kartal Belediyesi’nin Ramazan dolayısıyla düzenlediği ‘Nostaljik Sinema Günleri’ kapsamında Yakacık Bayram Demirkol Parkı’nda oluşturulan Aç..

KARTAL’DA NOSTALJİK SİNEMA GÜNLERİ DEVAM EDİYOR
Kartal Belediyesi’nin Ramazan dolayısıyla düzenlediği ‘Nostaljik Sinema Günleri’ kapsamında Yakacık Bayram Demirkol Parkı’nda oluşturulan Açık Hava Sineması, Kartallıların yoğun ilgisini çekiyor.

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Yakacık Bayram Demirkol Parkı’nda açılan Açık Hava Sineması ile nostalji yaşatılıyor. 7’den 70’e her yaştan Kartallı vatandaşın ilgi gösterdiği Açık Hava Sineması’nda ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel’in yazdığı “Aile Arasında” adlı sinema filmi, Kartallı izleyicisiyle buluştu. Açık hava sineması girişinde vatandaşlara ücretsiz patlamış mısır, çekirdek ve gazoz ikram edildi. Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yaptığı ve Demet Evgar, Engin Günaydın, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Şevket Çoruh, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Su Kutlu Ayta Sözeri’nin rol aldığı film, Kartallılardan tam not aldı. İftar sonrası sıcak bir aile komedisini yansıtan “Aile Arasında” adlı sinema filmi, Kartallılar tarafından keyif ve kahkahalarla izlendi. 


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER