KARTAL’DA RAMAZAN AKŞAMLARI ETKİNLİKLERLE RENKLENMEYE DEVAM EDİYOR

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Esentepe Mehmet Ali Büklü Parkı’nda düzenlenen Ramazan etkinliğinde vatandaşla..

KARTAL’DA RAMAZAN AKŞAMLARI ETKİNLİKLERLE RENKLENMEYE DEVAM EDİYOR
Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Esentepe Mehmet Ali Büklü Parkı’nda düzenlenen Ramazan etkinliğinde vatandaşlar, birlik ve beraberlik ruhunu düzenlenen eğlenceli etkinliklerle doyasıya yaşadı.

Halkın yoğun katılımıyla gerçekleşen Ramazan eğlencesine; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan, Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Perihan Sevim, Kartal Belediyesi Kartansaş Şirket Genel Müdürü Düzgün Çapar, sanatçı Onur Akın, siyasi parti temsilcileri ve Esentepe Mahalle sakinleri katıldı.

Kartal Belediyesi, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu Ramazan’da da sabit iftar çadırlarının yanı sıra; mahallelere taşınan iftar sofraları ve ardından Ramazan eğlenceleriyle birlik ve beraberlik ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Son olarak Esentepe Mehmet Ali Büklü Parkı’nda düzenlenen Ramazan eğlenceleriyle 7’den 70’e Kartallılar, Türk Tasavvuf Müziği konseri, semazen gösterisi ile “Büyük Ramazan Eğlencesi Temaşa Başlıyor” isimli ortaoyunu ile unutulmaz bir gece yaşadı. Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER