KARTAL’I TASARLAYAN MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ PROJELERİNİ BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E SUNDU

Doğuş Üniversitesi’nden 120 Mimarlık Fakültesi öğrencisi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e, Kartal’la ilgili hazırladıkları kent..

KARTAL’I TASARLAYAN MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ PROJELERİNİ BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E SUNDU
Doğuş Üniversitesi’nden 120 Mimarlık Fakültesi öğrencisi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e, Kartal’la ilgili hazırladıkları kentsel tasarım projelerini sundu.

Doğuş Üniversitesi’nde gerçekleşen sunuma, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Kartal Belediye Başkan Yardımcıları, Doğuş Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Semih Eryıldız ve çok sayıda Kartal Belediyesi birim müdürü ile akademisyen katıldı. Yaklaşık 3 saat süren sunumlarda, 120 Mimarlık öğrencisi gruplar halinde Başkan Altınok Öz’e ve ekibine, Kartal ile ilgili hazırladıkları kentsel tasarımları tanıttı. Sunumlarda, öğrenciler hazırladıkları maketler eşliğinde projelerini detaylı olarak anlattı.

Başkan Altınok Öz’den Mimar Adaylarına Teşekkür

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, mimarlık öğrencilerine teşekkür ederek; “Bugün, Doğuş Üniversitesi’nde Mimarlık Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Semih Eryıldız öncülüğünde, mimar adayı öğrencilerimizle bir araya geldik. Yaklaşık 3 saat süren sunumlarıyla bizlere ilçemizle ilgili hazırladıkları kentsel tasarımları tanıttılar. Gençlerimiz ciddi bir çalışma gerçekleştirmişler. Hepsine tek tek teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kartal’da hayata geçireceğimiz projelerde, gençlerin fikirlerini almamak olmazdı. Kartal Belediyesi, kent yönetiminde gençlerin fikirlerine çok önem veriyor ve onları her zaman destekliyor” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER