KARTALLI VATANDAŞLAR RAMAZAN EĞLENCELERİNDE BULUŞUYOR

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Atalar Hanımeli Parkı’nda düzenlenen Ramazan etkinliğinde vatandaşlar, birlik ..

KARTALLI VATANDAŞLAR RAMAZAN EĞLENCELERİNDE BULUŞUYOR
Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Atalar Hanımeli Parkı’nda düzenlenen Ramazan etkinliğinde vatandaşlar, birlik ve beraberlik ruhunu düzenlenen eğlenceli etkinliklerle yaşadı.

Ramazan eğlencesine; Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muharrem Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Kadın Kolları Başkanı Nejla Erdem, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve Atalar Mahallesi sakinleri katıldı.

Kartal Belediyesi, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu Ramazan’da da sabit iftar çadırlarının yanı sıra; mahallelere taşınan iftar sofraları ve ardından Ramazan eğlenceleriyle birlik ve beraberlik ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Son olarak Atalar Hanımeli Parkı’nda düzenlenen Ramazan eğlenceleriyle 7’den 70’e Kartallılar, Türk Tasavvuf Müziği konseri, semazen gösterisi ile Akşam Sanat Tiyatrosu’nun “Artist Kavuklu” adlı tiyatro oyunu ile unutulmaz bir akşam yaşadı. 


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER