MİNİK ŞAMPİYONLAR KUPALARINA KAVUŞTU

Bayrampaşa Belediyesi ve Bosna Sancak Kültür Derneği işbirliğiyle düzenlenen 3x3 Basketbol Turnuvası sona erdi. Yedi farklı kategoride gerçekleşen turnuvanın birincileri ödüllerini Başkan Atila Aydıner’in elinden aldı.

MİNİK ŞAMPİYONLAR KUPALARINA KAVUŞTU

3x3 Basketbol Turnuvası’nın final programı ve ödül töreni Bayrampaşa Kocatepe Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Parkı’nda gerçekleştirildi. Farklı yaş guruplarından oluşan 28 ayrı takımın toplam 320 sporcusu turnuva boyunca kıyasıya mücadele verdi. “Potanın adamlarının” ve “perilerinin” heyecanlarına Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ile sporcuların aileleri de eşlik etti.

Turnuva sonunda birincilere sporcu kol saati, ikincilere basketbol topu, üçüncülere ise sporcu çantası hediye edildi. Sporculara ödüllerini takdim eden Başkan Aydıner, “Bayrampaşalı gençlerimiz onlara sağladığımız imkânlarla sporu bir yaşam biçimine dönüştürdü. Gençlerimizi böyle bir tablonun içerisinde görmek geleceğimiz için umut verici. Bu vesileyle turnuvaya katılan ve dereceye giren kardeşlerimi ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.


Kaynak: istanbulses/ Bayrampaşa
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER