Rıza Akpolat, " Gözümüz kulağımız devamlı sokakta olacak"

Beşiktaş’ı gencinden yaşlısına, çocuklarından engellisine, herkesin sanatla dolup taştığı, yaşayan ve rengarenk bir kent haline getireceğim diyerek çalışmalarını sürdüren Beşiktaş belediye başkan adayı Rıza Akpolat, seçim çalışması sırasında gördüğü aksaklıkları şimdiden çözüyor.

Rıza Akpolat, " Gözümüz kulağımız devamlı sokakta olacak"

Seçim çalışmaları kapsamında Dikilitaş'da dolaşırken, bir istinat duvarının çöktüğünü gören başkan adayı Rıza Akpolat gördüğü bu soruna kayıtsız kalmadı. Yapımı için vatandaşa söz veren Akpolat, kısa bir zaman içinde sorunu çözdü ve kontrol etmek için gittiği Dikilitaş'da  mahalle sakinleri "İşte bu bizim başkanımız" diyerek yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

Apartman sakinleriyle sohbet eden, sorunlarını dinleyen Rıza Akpolat, "Beşiktaş  herkesin ama herkesin rahatça ve güvenle yürüyebildiği, hizmetlere erişebildiği bir kent olacak.  Dikilitaş'da bu yaşanılan bu tip sorunlar artık olmayacak, Teknoloji̇ni̇n tüm imkanlarını kullanarak, Beşi̇ktaş’ımız i̇çi̇n "Hemen Çözüm Programını  hayata geçi̇receği̇z. Dikilitaş'ta olduğu gibi vatandaşlarımız herhangi̇ bir problemle karşılaştığında mobi̇l uygulama üzeri̇nden eki̇pleri̇mi̇zle i̇leti̇şi̇me geçebi̇lecek ve hızlı hi̇zmet alabi̇lecekler. Gözümüz kulağımız devamlı sokakta olacak" dedi.


 

Haber Kaynağı: Kasım AYDIN

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2019, 20:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner411