Rıza Akpolat, Pazar tezgahına geçip portakal ve elma sattı

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Beşiktaş belediye başkan adayı Mehmet Aslan gittiği her yerde büyük ilgi görüyor

Rıza Akpolat, Pazar tezgahına geçip portakal ve elma sattı

Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Rıza Akpolat, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor Akpolat, gittiği alanda büyük coşku ile karşılanıyor. 

Akpolat,  Beşiktaş’ı mahalle mahalle, sokak sokak gezmeye Beşiktaş’lıların sorun ve sıkıntılarını dinlemeye ve onlar için çözüm üretmeye devam ediyor.   Belediye Başkan Adayı AKPOLAT ve eşi Derya Akpolat,  CHP İlçe Başkanı Gözde FİL, İlçe Yönetimi ve Mahalle Birimi Kadın Kolları ile birlikte bugün de Konaklar ve Arnavutköy’de esnaf ve semt pazarını gezdi. 


Pazar alanında hem esnafın  hem de pazara gelen halkın sorunlarını, beklentilerini dinleyen Akpolat, Beşiktaş’ı beraber yönetme ve esnaf için de gerekli tüm çalışmaların yapılacağını, esnafı çok önemsediklerini kendileri için projeler hazırladıklarını belirtti ve ardından pazarcı önlüğü ile tezgah başına geçen Akpolat,  ilk satışı da eşi Derya Hanıma portakal  ve elma ile yaptı. Beşiktaş’ı, Beşiktaş’lı olarak istenilen noktaya getirmek için esnaf ile, halk ile birlikte çalışarak getireceklerini belirtti.

Haber Kaynağı: İstanbul Ses

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 19:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner411