TRABZONSPOR YÖNETİCİSİ TUNCAY UZUNAL’DAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET

Trabzonspor Futbol Okulları ve Taraftar Dernekleri sorumlusu Tuncay Uzunal, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret e..

TRABZONSPOR YÖNETİCİSİ TUNCAY UZUNAL’DAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET
Trabzonspor Futbol Okulları ve Taraftar Dernekleri sorumlusu Tuncay Uzunal, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Trabzonspor Futbol Okulları ve Taraftar Dernekleri sorumlusu Tuncay Uzunal’ın yanı sıra; ‘Yüreğini Koy Ortaya Trabzonspor’ taraftar sayfası sahipleri; Yılmaz Cebiroğlu ile Volkan Alemdar hazır bulundu. Ziyarette Tuncay Uzunal, Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, 2009 yılından bu yana Kartal’da gerçekleşen çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi. Başkan Altınok Öz ise ziyaretten dolayı yaşadığı memnuniyeti ifade ederek Kartal Belediyesi’nin her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu kaydetti. Ziyaretin sonunda, Trabzonspor Futbol Okulları ve Taraftar Dernekleri sorumlusu Tuncay Uzunal, Başkan Altınok Öz’e isminin yazılı olduğu bir Trabzonspor forması hediye etti. 


Kaynak: Kartal Belediyesi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER