Ve Kağıthane'de yeni sezon başlıyor

Her yıl binlerce vatandaşı ücretsiz olarak kültür sanat etkinlikleriyle buluşturan Kağıthane Belediyesi'nde yeni sezonun perdesi açılıyor.

Ve Kağıthane'de yeni sezon başlıyor

İlçede bulunan yedi farklı kültür merkezi ile her yıl yüzlerce tiyatro, sinema, konser ve söyleşiyi Kağıthaneli vatandaşlarla buluşturan Kağıthane Belediyesi 2018-2019 kültür sanat sezonunu açıyor. 6 Ekim günü Ekim Ayı programı ile birlikte başlayacak olan etkinlikler yıl boyunca devam edecek.

Ekim ayı boyunca çocuk tiyatrosundan , sinemaya , söyleşiden konsere kadar toplam 61 farklı etkinlik Kağıthaneliler ile buluşacak. Önemli isimlerin ağırlanacağı programlarda Ahmet Şimşirgil, Hatice Kübra Tongar gibi yazarlarda söyleşiler düzenleyecek.

8 Ekim Pazartesi akşamı Hamidiye Gençlik Merkezi'nde vatandaşlarla buluşacak olan Ahmet Şimşirgil 'Osmanlı Kimdir?' konulu bir söyleşi gerçekleştirecek. Ayın son günü ise Eğitimci Yazar Hatice Kübra Tongar çocuk yetiştirme konusunda püf noktaları anneler ile paylaşacak.

Çocuklar içinse bir çok farklı sinema ve tiyatro gösterimleri ay boyunca devam edecek. Hafta içi okullarından arda kalan boş zamanlarında kültür merkezlerinde buluşacak olan çocuklar kendileri için özel olarak hazırlanmış sinema ve tiyatroları takip edebilecek. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER