MUDANYA BELEDİYESİ, ZÜBEYDE ANA ÇOCUK AKADEMİSİ'Nİ AÇIYOR  

MUDANYA BELEDİYESİ, ZÜBEYDE ANA ÇOCUK AKADEMİSİ'Nİ AÇIYOR  

Mudanya Belediyesi’nin yapımını tamamladığı Zübeyde Ana Çocuk Akademisi, ay sonunda açılıyor. Öğrenci alımına başlanan akademide, çocukların bilim, sanat, oyun, müzik ve sportif...

 

 

Mudanya Belediyesi’nin yapımını tamamladığı Zübeyde Ana Çocuk Akademisi, ay sonunda açılıyor. Öğrenci alımına başlanan akademide, çocukların bilim, sanat, oyun, müzik ve sportif etkinliklerle okula uyumu sağlanacak. 

Eğitimde fırsat eşitliği yaratmak ve yaşam boyu eğitimin önünü açmak için projelendirilen Zübeyde Ana Çocuk Akademisi, çocuklara eğitim verebilmek için gün sayıyor. Bu ay sonunda açılışı yapılacak olan akademide son hazırlıkları yerinde inceleyen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, kayıtlara başlandığını duyurdu.  

Başkan Hayri Türkyılmaz, Söz verdiğimiz bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Ülkemizin güçlenmesinin çocukların alacağı sağlam temellere dayanan bir eğitimle mümkün olduğuna inanıyorum. Eğitimde fırsat eşitliği yaratmak, laik, çağdaş temeller üzerine kurulu eğitimi köklendirmek adına hayata geçirdiğimiz çocuk akademimiz Mudanyamıza ve Bursamıza hayırlı olsun” dedi.  

 

 

 

Kaynak: ANKA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.