Bülent Karakaş,” Kâğıthane’nin çılgın projelere harcayacak parası yoktur”

Kâğıthane Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısının ikinci oturumunda Kâğıthane Faaliyet raporu 2020 gündeme alındı.

CHP meclis üyesi ve grup başkan vekili Bülent Karakaş 2020 faaliyet raporu hakkında açıklamalarda bulundu.

Bülent Karakaş,” Destek hizmetleri müdürlüğü İdari işler servisi daire amirliği Pandemi sürecinde 4.400.000 adet maske dağıttığı gerçekten bir başarı. Bütün Türkiye’ye beş adet maskeyi dağıtamayan merkezi hükümetin yanında bu kadar maske dağıtan Kâğıthane belediyesine tebrik ediyor ve kutluyorum ancak bu pandemi sürecinin iyi yönetilmediğini dünkü turkuaz tablodaki rakamlar açık ve net bir şekilde ortaya koymaktadır. İlçelerden başlayarak illerde ve nihayet Ankara’da bütün Türkiye’deki teşkilatlarınızı toplayarak yaptığınız dip dibe kongrelerle Türkiye’yi Pandemi de dünyanın birincisi yaptınız. Bütün sorumluk bakanlığınızın ve hükümetinizindir” dedi.

Bülent Karakaş,”Değerli arkadaşlar fen işleri müdürlüğü çeşitli tematik caddeler yapmakta. Caddeler görsel olarak prestijli şık caddeler oldu. Ancak trafik keşmekeşliği kesinlikle giderilemedi özellikle Çağlayan Mahallesi’ndeki tematik caddesi esnafın indirme bindirme yaptığı saatler belirlenmeli ve o saatler dışında kesinlikle mal indirip bindirmeye izin verilmemeli. Çeliktepe İsmet İnönü Caddesinde yeni yapılan Şehit Bestami Şeker Polis Merkezi Amirliğinin önünde bulunan cep karşılıklı iki aracın parklaşmasına yeterli gelmemektedir yeni açılan bu karakolun önünde caddede iki araç yan yana geçememekte ve çok ciddi bir trafik sıkışıklığı sıkıntısı meydana gelmektedir. Bir an önce karakolun önündeki yaya kaldırımı tekrar düzenlenmeli ve trafik akışı rahatlatılmalıdır” dedi.

Bülent Karakaş,”Kâğıthane sokakları delik deşiktir. Kağıthane’miz maalesef düşüp bileğini burkan ayağını kıran aynı zamanda araçlarının ön takımı için binlerce lira harcayan insanlarla doludur. Değerli Meclis üyeleri yukarıda yaptığımız eleştiriler sonucunda Kâğıthane belediyesinin 2020 faaliyet raporuna ret oyu vereceğimizi bildirir hepinize saygılarımı sunarım” dedi.

170780239-10159228056002250-7431197807876705229-n.jpg

bulentkarakas.jpg

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.