Rıza Akpolat yerel basın ile kahvaltıda buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Rıza Akpolat basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi gündemi değerlendirdi.

Rıza Akpolat yerel basın ile kahvaltıda buluştu

Dürüst, ilham veren, heyecanını kaybetmeyen ve takımını sahiplenen Beşiktaş’ta yaşayan herkes benim takım oyuncum olacak diyerek yerel basın mensupları ile Ortaköy Destan Cafe'de bir araya gelen Beşiktaş belediye başkan adayı Rıza Akpolat basın mensupları ile sohbet havasında bir kahvaltı düzenledi.

Kahvaltı sonrası  kısa bir değerlendirmede bulunan başkan adayı Rıza Akpolat, " Ben Beşiktaş’ın ışığına, kültürüne, renklerine, esnafına, gencine, yaşlısına teker teker her mahallesine, her sokağına  sahip çıkacağım. Beşiktaş’ımızın nefes alma alanlarını en üst seviyeye taşıyacağım. Beşiktaş halkı, kafasında hiçbir soru işareti olmadan belediyesine güvenecek teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak Beşiktaş’ımız için ‘Hemen Çözüm Programı’nı hayata geçireceğiz vatandaşlarımız bir sorunla karşılaştıklarında mobil uygulama üzerinden ekiplerimizle iletişime geçebilecek ve hızlı hizmet alabilecekler" dedi.

Haber Kaynağı: Kasım AYDIN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner411