Serder Derneği iftar yemeğinde bir araya geldi

Gültepe Kent düğün Salonu'nda iftar yemeği veren, başkanlığını Ali Ateş'in yaptığı Serder derneği, Sinopluları bir araya getirerek büyük birlik beraberlik ve dayanışmaya imza attı.

Serder Derneği iftar yemeğinde bir araya geldi

Gültepe Kent Düğün salonunda gerçekleşen iftar Yemeği'nin bu yılki sponsoru  Serder derneğinin onursal başkanı ve Ak Parti 2. bölge milletvekili aday adayı Kenan Abalı yaptı çok sayıda dernek başkanı, STK başkanı ve siyasi parti ilçe başkanının katıldığı iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajı verildi.

İftar vakti öncesi kısa bir konuşma yapan Sinop Serder dernek başkanı Ali Ateş, “ Düzenlediğimiz iftar yemeğinde bizleri kırmayıp bize katılan sevgili misafirlerimiz ve dernek üyelerimize bizi yalnız bırakmadığınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her sene geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğini bu senede yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz.. Bu akşamda gördüm ki biz kocaman bir aile olmuşuz Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın bugün 19 Mayıs ne mutlu ki bana Mustafa Kemal Atatürk'ün evlatları olarak bugün tüm nesillere armağan olsun.Atamızı bugün bir kez daha saygıyla anıyorum. Bugün okunan yemek dualar ve yasini şerifler  Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere ülkemiz için canını veren tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. Ben bu akşam iftar yemeğimize gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Herkese afiyet olsun Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin” dedi.

Dernek Başkanı Ali Ateş  ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan davetliler ve üyeler her yıl olduğu gibi bu yılda güzel bir birliktelik içinde bir arada olup iftar açmaktan memnun olduklarını belirterek dernek başkanı Ali Ateş  ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 11:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali diri
Ali diri - 5 ay Önce

Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin...tebrikler ali başkanım

SIRADAKİ HABER