Mabed Turizm ile Umre Yolculuğu

Mabed Turizm ile Umre Yolculuğu

Mabed turizm inanç odaklı olarak hareket ederek hac ve umre yolculuğunda Sünnet-i Seniye’ye uygun bir şekilde hareket ederek misafirlerini en uygun koşullarla hac ve umre yolculuğuna hazırlar.

Mabed turizm inanç odaklı olarak hareket ederek hac ve umre yolculuğunda Sünnet-i Seniye’ye uygun bir şekilde hareket ederek misafirlerini en uygun koşullarla hac ve umre yolculuğuna hazırlar. Hac parası olan her Müslüman’ın üzerine farz olan bir ibadettir. Lakin Müslüman olan herkesin bir şekilde hayatlarının bir dönemini ayarlayarak hac ibadetlerini yerine getirmek istediklerini biliyoruz. bu kutsal görevi yerine getirirken ise en uygun şartlarda hareket edebilmekte önemlidir. Hac belli dönemlerde yapılması gereken bir ibadettir ve bu dönemlerin dışında gittiğiniz zaman hacı değil umreci olursunuz. Türkiye’de şu an hac programları ve hacca gidecek olan sayı Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirleniyor. Dolayısıyla çekilen kurada adınızın olması halinde gitmek için hak kazanıyorsunuz ve gidişlerde ancak Diyanet ya da Özel firmalar tarafından yapılabiliyor.

turizim2.jpg

Özel firmaların en güzel yanı ise orada alacağınız hizmet. Çünkü hayatınızda ilk kez gittiğiniz bu kutsal topraklarda nasıl ibadet etmeniz gerektiğinden tutunda nereleri görmeniz gerektiğine kadar pek çok konu önemlidir. Mabed turizm işte bu noktada diğer Ankara Umre firmaları  arasında kendisini ön plana çıkarmıştır. Yüksek ilme sahip olan işlerinin ehli olan rehberler eşliğinde bu modern dünyanın nimetlerinden en iyi şekilde istifade edebilmenizi sağlar.

Mabed turizm hac ve ekonomik umreturu ve lüx umre turu yolculuklarında  yolculuklarında insanların rahat hareket edebilmeleri için kampanyalara ağırlık vermiştir. Örneğin 850 dolara ekonomik umre turu düzenleyerek insanların istedikleri zaman bu tur programlarına katılmasına kolaylık sağlamıştır. 27 yıllık tecrübeye sahip olan firma bugüne kadar binlerce kişiyi kutsal mekanlara taşımış ve ibadetlerinin tam olarak yapılabilmesi için onlara yardımcı olmuştur.

turizim1.jpg

Umre turlarının farklı olan tarafı isteyen bütçesine göre uygun olan programlara katılabiliyor. Örneğin Deluxe umre turları sayesinde sadece 1200 dolara lüx 5 yıldızlı otellerde konaklama yapabiliyorsunuz. 7 gece 8 gün olacak tur kapsamında ara okul tatilinizi de değerlendirebiliyorsunuz.  Kısacası bu kutsal görevi yerine getirmiş olmanın verdiği huzur ve beraberinde profesyonel bir firmayla gidiş dönüşün rahatlığını hissedeceksiniz. İçiniz rahat kafanız dinç ödediğiniz parayı son kuruşuna kadar hak edecek bir firma demek yerinde olacaktır.

Daha fazlası için : https://mabedturizm.com/

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.