Cabbar Kement’in mutlu günü

Cabbar Kement her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek muhteşem bir nişan töreni düzenledi. İrem Kement ve Erdi Töngel’in nişan yüzüklerini CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu taktı.

Kâğıthane’nin sevilen siyasetçisi Cabbar Kement’in kızı İrem ile Erdi çiftlerin nişan yüzükleri düzenlenen muhteşem törenle takıldı. CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun  taktığı nişan yüzüğü ile mutluluk yolunda ilk adımı atan çiftlerin nişanına çok sayıda davetli katıldı.

Nişan Törenine CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, 24. Dönem Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız, 24. Dönem CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, Kağıthane belediye başkanı Fazlı Kılıç, yardımcısı Şaban Demirel, CHP İstanbul  İl başkan yardımcısı Saniye Yurdakul, CHP Kağıthane meclis üyeleri Bülent Karakaş, Necla Karatepe, Mahmut Poyraz, Nezahat Köyel  Irmak, Kağıthane Sivaslılar dernek başkanı Özcan Aslan, CHP Eski İlçe Başkanı Av.Zeynel Öztürk özellikle siyasetçiler, çevre ilçelerin sivil toplum kuruluşları mensupları, esnaf ve iş adamları ile ailelerin yakınları ve çok sayıda davetlinin katıldığı nişan merasimi gecenin geç saatlerine kadar sürdü.  Baba Cabbar Kement davetlileri bizzat karşılarken masaları gezerek davete icabet eden konukları ile tek tek ilgilendi.

Genç çiftlere mutluluk dileyen İstanbul İl başkanı Canan Kaftancıoğlu, “ İyi ki geldiniz, iyi ki geldik. Memleketimizde nefes alamadığımız şu günlerinde acılarda değil böyle mutlu günlerde bir araya gelmek genç çiftlerimiz için güzel, bizler içinde bir nefes alma molasıdır. Söz sıkıcıdır biz işin güzel tarafına geçelim “ diyerek genç çiftlerin nişan yüzüğünü taktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER