Aydın dursun," 7 bin üyeden bir başkan adayı çıkaramıyorsak yazıklar olsun bize"

CHP Kağıthane meclis üyesi aday adayı Aydın Dursun'dan İstanbul Ses Gazetesi'nden Kasım Aydın'a gündemi sarsacak açıklamalar yaptı.

Aydın dursun," 7 bin üyeden bir başkan adayı çıkaramıyorsak yazıklar olsun bize"

Aydın Dursun. Kağıthane'nin yedi bin üyesi var. yedi bin üye içinde bir belediye başkan adayı çıkarılamıyorsa bu işte bir sorun vardır, hiç kimse çıkmıyorsa ilçe başkanımız çıkmalı, bizde onun arkasında sonuna kadar yürümeliyiz diye açıklama yaptı.

İşte o açıklama

Aydın Dursun, "İsmim Aydın Dursun. bir önceki dönem yönetim kurulu üyesiydim, şimdi meclis üyesi aday adayıyım.İlçe başkanı Mehmet Ali Yüksel ilçe Kongresi'nde örgütümüzün yüzde yetmişinin oyu ile ilçe başkanı seçildi. Şimdi belediye başkan adayı olsun yüzde yüzün oyunu ve desteğini alır ve biz Kağıthane'de seçimi alırız. İlçe başkanımız ilçe Kongresi'nde belediye başkan adayını ve meclis üyesi adaylarını ön seçimle çıkaracağız sözünü verdi. Eğer dışarıdan geliyorsa, dışarıdan gelecek adayında örgütün onayını olması lazım. ilçe yönetimi düşündüğü,  çıkaracağı adayı belirlemek için mahallelere sandık koyması gerekir. Örgüte dayatılan isim rağbet görmez. ilçe ve örgüt çok büyük hüsran yaşar. zaten ismi geçen aday ile kazanılsa bile,  burada seçimi kaybetmiş anlamına gelir. Örgütümüz kaybeder, yedi bin üyemiz var. burada belediye başkan adayı'da çıkar,  Kağıthaneyi yönetecek meclis üyesi'de çıkar" dedi

Aydın Dursun açıklamasının sonunda, " İlçe başkanımızdan ricamız ön seçim.Belediye başkan adayları ve meclis üyeleri ön seçime girsin. Bu konuda ilçe başkanımıza güveniyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: İstanbul Ses

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Bayrak
Hasan Bayrak - 4 ay Önce

Aydın dursun yolun açık olsun başarılar diliyorum

Coşkun kandemir
Coşkun kandemir - 4 ay Önce

Sayın aydın durdunu Meclis üyesi olarak görmek isteriz

HÜSEYİN DEMİR
HÜSEYİN DEMİR - 4 ay Önce

Aydın Dursun kardeşimin meclis üyesi adaylığını destekliyorum. Yolu açık olsun.

murat berk
murat berk - 4 ay Önce

aday yoklamaları parti içi yapılan ön seçimlerin parti tüzüğümüze göre öncelikli ir yöntem olduğu görülmektedir u sebeble adaylarımızın belirlenmesinde en sağlıklı sonuç ön seçimdir doğru ir yaklaım yolunuz açık olsun

Selahattin YÜCE
Selahattin YÜCE - 4 ay Önce

Yolun açık olsun.

Sadık kandemir
Sadık kandemir - 4 ay Önce

Aydın beyi kutlar başarılar dilerim

Sadık kandemir
Sadık kandemir - 4 ay Önce

Aydın beyi kutlar başarılar dilerim

Selahattin YÜCE
Selahattin YÜCE - 4 ay Önce

Başaracaksın. Aksini asla düşünemem.Yolun açık olsun.


SIRADAKİ HABER

banner411