Bu isim, CHP Kâğıthane ilçe başkanı oluyor

Önümüzdeki günlerde seçim sürecine girecek olan CHP’de tüm gözler ilçe başkanlık adaylığında. Partililer ilçe kongrelerini sabırsızlıkla bekliyor

Bu isim, CHP Kâğıthane ilçe başkanı oluyor

CHP’liler bir yandan koalisyon seçeneklerini düşünürken diğer yandan da önümüzdeki günlerde başlayacak olan ilçe kongrelerine odaklanmış durumda. Önce mahallelerde delege seçimlerine başlayacak olan CHP, daha sonra ilçe ve il başkanını seçecek.

Kâğıthane’de ismi geçenlerin dışında, delege yapısını bekleyenler pusuda bekliyor.” Aman Kasım benim ismimi ön plana çıkarma delege yapısını görelim, birkaç tane kendi adamımızı delege yapalım”  diyerek sessizliğini sürdüren başkan aday adayları bir hayli fazla.

İsimleri ön plana çıkan, Bülent Sarıgül, Av. Zeynel Öztürk,  Mehmet Arslan, Kasım Aydın,  Hasan Söyler,  Saniye Yurdakul, Orhan Çakır.  Aday olmayacağını İstanbul Ses Gazetesi’ne telefon açıp söyledikten sonra,  Mehmet Ali Yüksel, Cabbar Kement, Erhan Can ismi ön plana çıkmaya başladı.

Kemal Taştan, Kemal Taş, Ali Yavuz, Hikmet Yıldız, Aydın Dursun, Cihan İlim Yeşildağ, Ahmet Özdemir, ( Şükrü Özoğul, Hüseyin Baki ) Delege listesini bekliyor.

Burada paylaşmama sözü verdiğimiz aday adaylarının dışında, Mehmet Ali Yüksel ve Av. Zeynel Öztürk’ün yapacağı hamleler ilçe başkanını belirleyecek gibi görünüyor.İstanbul Ses Ajans
YORUM EKLE
YORUMLAR
cetin kınazoglu
cetin kınazoglu - 3 yıl Önce

Ilçe başkanlığına aday listesi o kadar uzun olmuş ki sanırım yönetim kuruluna üye yazmaya adam bulamicaklar. Adaylayr vizyon'lu hedefli, ufuklu kişiler olmalı diğerleri kenara çekilsinde bizleri yormasinlar.

cemil vural
cemil vural - 3 yıl Önce

ben harmantepe üyesiyim ve bu mahallede aklımıza gelen tek kişi mahallemizin çocoğu sol, sosyalist gelenekten gelen iyi hatip ve eğitimli çetin aksu

SIRADAKİ HABER