CHP Kağıthane Delege Seçimlerini Tamamladı

CHP Genel Başkanlığı takvimine göre; ülkedeki CHP İlçe başkanlığı delege seçimlerine start verilmesi üzerine Kağıthane de yapılan seçimler tamamlandı. Sonuçlarına göre; %98 oy ile Beyaz Liste seçimin galibi oldu.

CHP Kağıthane Delege Seçimlerini Tamamladı

CHP  Kağıthane ilçe başkanlığı delege seçimlerini tamamladı.  İlçe Örgütü  en demokratik, en şeffaf ve tüzüğe uygun bir biçimde delege seçimlerini tamamlayarak 10 Aralık'taki ilçe kongresine hazır duruma geldi.

19 Mahalle içinde mevcut yönetim 17 mahallede beyaz liste ile başarılı bir sonuçla  çıkarken, Mavi liste ile delege seçime giren  muhalif kesim  Çağlayan ve Gültepe mahallelerinde başarıya ulaştı.

Tek liste oldugu halde mahalle seçimlerinde sandığa üye getiremiyen mahalleler dışında, 19 mahalle içinde kıyasıya yarışın yaşandığı mahalle ise,  Çağlayan ve Gürsel Mahallesi oldu.

Delege ağalıklarının son bulduğu, çalışmadan emek vermeden yıllardır delege olan partiyi kullanarak kendisine iş kapısı yaratan bir yere gelmek isteyenler bu seçimde delege olamaması dikkatlerden kaçmadı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2017, 21:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Soner eren
Soner eren - 1 yıl Önce

Bu nasıl bir ahlak tırki ayrıştırıcı bir yazı bizim derdimiz mahallemizde daha güzel şeyler yapmak ve 2019 a hazırlanmak yerine ayrıştırıcı bir dille yazı yazmak bence etik deyil

Gerçek chpli
Gerçek chpli - 1 yıl Önce

Chp delegeleri ve parti üyeleri yıllardır delegelik ön seçimde verdiği hırsı savaşı tekme tokat kavgayı koltuk savaşını çalışma aşkını genel yerel seçimlerde verseydi chp çoktan iktidae olurdu cumhuriyet halk partisinin çok acil ama çok acil üye sıfırlamasına gitmesi lazım yepyeni taze dinamik kadrolara yer açılması lazım bir ikincisi ön seçimin acil kaldırılıp tüm üyelerin oy kullandırılması lazım ozaman herkes çok iyi görecektirki asıl adalet ozaman işleyecek

Orhan delioğlu
Orhan delioğlu - 1 yıl Önce

Kasım bey 19 mahalenin 17 şimdiki yönetim 2 mahaleyi malafet aldı yazıyorsun biz çeliktepede tek liste olrak girdik şimdi biz yönetm tarafımıyız veya mualifmiyiz bizim yerimize siz karar vermişsiniz sizi kutlarım bravu vAllahi

SIRADAKİ HABER