CHP'li Cankurtaran İstanbul'un ilçelerini ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP PM Üyesi Yasemin Öney Cankurtaran '90 Yılık Çınar Var Kimse Korkmasın CHP Türkiye için umut ışığı'

CHP'li Cankurtaran İstanbul'un ilçelerini ziyaretlerini sürdürüyor.

 CHP PM Üyesi Yasemin Öney Cankurtaran  7 Haziran Genel seçim çalışmalarını hiç durmadan devam ediyor  

İstanbul'un ilçelerini  tek tek ziyaretlerini sürdürüyor.CHP PM Üyesi Yasemin Öney Cankurtaran ,, İstanbul'un ilçelerini ziyaretlerini sürdürüyor. Yasemin Öney Cankurtaran , Malatya Hekimhan'ın Aşağı Saz, Yukarı Saz köylerinin Sultangazi'de bulunan Saz Köyleri Derneği dernek merkezinde Abdal Musa lokması yemeğine ve ardından Gazi Cem Evinde Taziye Kırk yemeğine  katıldı.

Yasemin Öney Cankurtaran daha sonra Sarıyer Belgrat ormanında köy dernek pikniklerini ziyaret etti vatandaşlarla bol bol sohbet etti.
 

CHP PM Üyesi Yasemin Öney Cankurtaran '' AK Parti'nin oylarının, CHP'nin altına düştüğünü de öne süren Cankurtaran, konuşmasına şöyle devam etti:"Malum zihniyet biz ona ne 'AK Parti' diyoruz ne de AKP. Onları hak etmiyor bunlar. Malum zihniyetin oyunun bizimde altımızda olduğunu göreceksiniz. Her gittiğimiz yerde bunu görüyoruz. Ben geçen günlerde Doğu illerimizdeydim ve oralarda, girilmez denilen yerlerde halkımızın sevgisini ve tevecühhünü  gördükçe umudumuz daha da artıyor."
CHP PM Üyesi Yasemin Öney Cankurtaran Gazi Mahallesindeki ziyaretlerinde CHP Sultangazi ilçe sekreteri Selma Taştekin,Ali Çelik,Serdar Çelik,Ali Aksoy,Ali Şahin,Ergin Turan,Erdal Oduncu oğlu ve ilçe örgütü eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2015, 00:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER