Emir Engin," Kağıthane'de iktidar olma yolunda bende varım"

Bir önceki dönem CHP Kağıthane ilçe yöneticisi Emir Engin 2019 yılında yapılması planlanan yerel seçimlerde meclis üyesi aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Emir Engin," Kağıthane'de iktidar olma yolunda bende varım"

Emir Engin gazetemize yaptığı açıklamada, " Cumhuriyet Halk Partisinin yerel seçimlerde İstanbul ve Kağıthane bazında çok daha başarılı bir çizgi yakalayacağını ve daha önce kaptırdığı İstanbul  Büyükşehir’i yerel seçimlerde önemli bir oy alacağını size şimdiden söylemek istiyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisinin Türkiye Cumhuriyetinde birleştirici bir güç olduğunu söyleyen Emir Engin, sözlerini şöyle devam etti: “Cumhuriyet Halk Partisinin, demokrasiyi, hukuku, insan haklarını sonuna kadar savunduğunu, evrensel demokrasiye inandığını ve onu Türkiye’de tesis etmek için siyaset yaptığını biliyorum. Biz mutlaka  Kağıthane başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti seçmenlerine bunu anlatacağız ve biz Kağıthane'de başlayarak  Türkiye’de iktidar olacağız, olmamız gerekiyor. İktidarlık yolunda benimde bir katkım olmasını istediğim için meclis üyeliğine başvurdum" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER