Gökkuş: Kağıthane Maltepe’ye Akacak

AK Parti Kağıthane Teşkilatı, 17 Mayıs Pazar günü Maltepe Meydanı’nda yapılacak büyük İstanbul mitingi için adeta seferberlik ilan etti.

Gökkuş: Kağıthane Maltepe’ye Akacak

 

AK Parti Kağıthane Teşkilatı, 17 Mayıs Pazar günü Maltepe Meydanı’nda yapılacak büyük İstanbul mitingi için adeta seferberlik ilan etti. Miting öncesi AK Parti Kağıthane Teşkilatı, tüm hanelere miting daveti ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mektubunu elden ulaştırdı. Binlerce teşkilat mensubunun katılımıyla Kağıthane’deki hanelere miting daveti içerikli broşür ve mektuplar ulaştıran Ak Parti Kağıthane Teşkilatı, tüm hazırlıklarını tamamladı.

 Miting hazırlıklarıyla ilgili açıklama yapan Kağıthane İlçe Başkanı Av. Faruk Gökkuş ‘’ o gün Kağıthane Maltepe’ye akacak’’ dedi. Çalışmaların alt yapısını tamamladıklarını ifade eden ilçe başkanı Gökkuş, özel araçlar ve minibüsler hariç 100 otobüs 2 Gemi ile  Maltepe’ye gidiyoruz. Her mahallemizden otobüsler kalkacaktır. Adeta bu miting için seferber olduk, İstanbul  Mitingi için Kağıthane Teşkilatı gereğini yapacaktır. Anakademe, Kadın ve gençlik kollarımızla birlikte mitinge iyi organize olduklarını vurgulayan Gökkuş; ‘’17 Mayıs Pazar Günü Kağıthane’den başlayacak şölenimiz, Maltepe’de zafer ve bayram havası ile sonuçlanacaktır’’ şeklinde konuştu.

 Ak Parti’nin büyük İstanbul mitingi 17 Mayıs Pazar Günü Saat 16: 00 da başlayacak. Mitinge Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra bakanlar, milletvekilleri, milletvekili adayları da katılarak takdim edilecek. Ak Partililer Büyük İstanbul Mitingi’ne 1 milyondan fazla insanın katılmasını bekliyorSadabad Haber
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER