Şafak Kır, Kağıthane belediyesine aday adayı mı oluyor?

Kâğıthane halkının genç, dinamik, hayatı başarılarla dolu parti üyesi, Kâğıthane sevdalısı, ilçeye hizmet üretebilecek aday olarak gördüğü CHP Kâğıthane meclis üyesi Şafak Kır’ı belediye başkanı olarak görmek istiyor.

Şafak Kır, Kağıthane belediyesine aday adayı mı oluyor?

Ankara kulislerinden alınan bilgilere göre CHP özellikle 'genç ve dinamik' adaylar üzerinde yoğunlaşıyor. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun parti yöneticilerine verdiği 'seçilecek adayların üzerinde durun' talimatı ve genç, aynı zamanda dinamik olan adayların aranıp bulunması isteği kulislerden gelen bilgilere göre bazı isimlerin öne çıkmasını sağladı.

2019 Mart ayında yapılması planlanan seçimlerde meclis üyesi aday adaylığına başvuru da bulunmayan, 2014 yerel seçimlerinde Kâğıthane meclis üyesi seçilen ve başarılı bir dönem geçiren Şafak Kır’a Kâğıthane belediye başkan adayı olması yönünde baskılar yapılmaya başlandı.

2014 Seçimlerinde CHP Kâğıthane belediye başkan adayı Serdar Kurşun’un Kâğıthane’ye kazandırdığı başarılı meclis üyesi Şafak Kır, Kâğıthane halkının “aday ol”  baskısına şimdilik sessiz kalıyor.

İleri ki günlerde örgütün “aday ol” baskısına rağmen kararı şimdiden merak konusu.

Haber Kaynağı: İstanbul Ses

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 20:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aziz Kösem
Aziz Kösem - 3 ay Önce

MUHARREM YEŞİLIRMAK destekliyorum

Aziz Kösem
Aziz Kösem - 3 ay Önce

MUHARREM YEŞİLIRMAK destekliyorum

SIRADAKİ HABER