1. HABERLER

  2. Tuğba Ütebay,“CHP Tek başına İktidar“
Tuğba Ütebay,“CHP Tek başına İktidar“

Tuğba Ütebay,“CHP Tek başına İktidar“

CHP İstanbul Kadın Kolları Başkanı Tuğba Ütebay, ”CHP TEK BAŞINA İKTİDAR. Bir değil, bin değil, milyonlarla yürüyeceğiz ve halkın iktidarını kuracağız.

A+A-

CHP İstanbul Kadın Kolları Başkanı Tuğba Ütebay, ”CHP TEK BAŞINA İKTİDAR. Bir değil, bin değil, milyonlarla yürüyeceğiz ve halkın iktidarını kuracağız. Yeter artık diyeceğiz. Soyguna, talana, işsizliğe, yoksulluğa yeter artık diyeceğiz. Yeter artık halkın iktidarı gelsin diyeceğiz.” dedi.


Haberinnabzi.com web sitemizin konuğu CHP İstanbul Kadın Kolları Başkanı Tuğba Ütebay, sorularımızı cevapladı. İçten ve samimi açıklamalarda bulunan Başkan Ütebay, sitemiz aracılığıyla İstanbul’a mesaj yolladı. ”CHP TEK BAŞINA İKTİDAR. Bir değil, bin değil, milyonlarla yürüyeceğiz ve halkın iktidarını kuracağız. Yeter artık diyeceğiz. Soyguna, talana, işsizliğe, yoksulluğa yeter artık diyeceğiz. Yeter artık halkın iktidarı gelsin diyeceğiz.” dedi.

CHP İstanbul Kadın Kolları’nın istifa etmiş olduğu yolundaki söylentilerin gerçekleri yansıtmadığı, söylentilere dayalı olduğunu belirten Başkan Ütebay, ”Üyelerinden bazılarının istifa etiği ve istifalarının yönetim kurulu tarafından gizli tutulduğu şeklinde yazılan haber tamamen gerçek dışı ve gerçek kaynağa dayanmayan, masa başı ve art niyetli olarak hazırlanmış bir haberdir. Biz görevimizin başındayız” dedi.
 
Başkan Ütebay, ”CHP Türkiye'nin gerçek gündeme dönmesini arzuluyor. İşsizlik, yolsuzluk, yoksulluk, terör, geçim sıkıntısı gibi halkın can alıcı sorunlarının siyasetin gündemi olması gerekir.” diyerek biz bu şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz, CHP İstanbul Kadın Kolları’nın istifa etmiş olduğu yolundaki söylentiler bizim gündemimiz dışıdır.” diyerek bu tür söylentilere son noktayı koydu.
 
"İktidara geleceğiz, en azından CHP'yi bir iktidar seçeneği haline getireceğiz" diyoruz. "İktidar olma" kavramını, inançla, yüksek sesle telaffuz ediyoruz.” diyerek sözlerini sürdüren Başkan Ütebay, ”CHP büyük bir ailedir, bu bağlamda herkesi kucaklıyoruz. Tüm insanları seviyoruz. Genel Başkanımızı başbakan, partimizi iktidar yapmak için İstanbul’un tüm ilçelerini karış karış geziyoruz.” dedi.
 Başkan Ütebay şöyle devam etti “Partimiz için kapı kapı çalışan, tebessümle inançla, azimle çalışan, genel başkanımızı iktidara taşıyacak olan kadın kollarıyız, sağlık taramalarımız ve projelerimiz devam etmekte, sivil toplum kuruluşlarının kadın örgütleri ile iletişim halindeyiz, toplantılar yapıyoruz ve devam edeceğiz.” dedi.
Haber Seval ÖZKAN

kaynak: www.haberinnabzi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.