Kağıthane Hamidiye mahallesine, Güçlü muhtar adayı

Yerel seçimler yaklaşırken siyasi partilerin yanı sıra mahalle muhtar adayları da bir bir ortaya çıkmaya başladı

Kağıthane Hamidiye mahallesine, Güçlü muhtar adayı

Yerel seçimler yaklaşırken siyasi partilerin yanı sıra mahalle muhtar adayları da bir bir ortaya çıkmaya başladı.

Bu adaylardan biri de Hamidiye Mahallesi’nin sevilen ve sayılan ismi Hüseyin Yamaç…  Yamaç geçtiğimiz yerel seçimlerde de 10 binin üzerinde oy almış seçimi sadece 80 oyla kaybetmişti. Oldukça seçim tecrübesi olan Hüseyin Yamaç, Kağıthane siyasetinde de önemli bir misyon izleyerek Ak Parti Kağıthane Teşkilatı’nın  5 yıl gibi uzun süre Hamidiye Mahalle başkanlığını yaptı.

‘’Hizmetse Amaç Hüseyin Yamaç’’  sloganı ile seçmenlerin karşısına çıkan tecrübeli ve deneyimli isim Hüseyin Yamaç,  yıllardır önemli sosyal projelere imza atarak adeta hayırda yarıştı. Uyuşturucu ve kötü alışkanlılarla ilgili amansız mücadele veren ve bu uğurda onlarca etkinlik düzenleyen yüzlerce projeye imza atan Yamaç, Yeşilay Derneği’nin Kağıthane Şube Başkanlını da yürütmeye devam ediyor.

Muhtarlığı ile ilgili çalışmalarının startını veren Hüseyin Yamaç,  tüm Hamidiye Mahllesi’ni kucaklayan, kardeşlik iklimini zirveye çıkarmak için mücadele edeceğini her platformda  mahalle sakinlerinin bire bir yanında olacağını, onların dertleriyle dertlenerek varsa sorunlarını çözmek için tüm gayretini göstereceğinin sözünü veriyor.

Her bölgeden azalarını da oluşturan iddialı muhtar adayı Hüseyin Yamaç, Hamidiye’de  muhtar seçimlerinin  favorisi olarak gösteriliyor

Haber Kaynağı: İstanbul Ses

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner411