Muammer Demirci, Kâğıthane Belediye Başkanlığına aday mı oluyor?

Bir dönem İyi Parti Kağıthane kurucu ilçe başkanlığı yapan Muammer Demirci, Kâğıthane belediye başkan adayı olacağı iddia edildi

Muammer Demirci, Kâğıthane Belediye Başkanlığına aday mı oluyor?

İyi Parti İstanbul, üst düzey yöneticisi İstanbul Ses Gazetesi’nden Kasım Aydın ile yaptığı görüşmede çarpıcı bilgiler verdi.

“CHP ve İYİ Parti arasında İstanbul il düzeyinde görüşmeler sürüyor. İttifak görüşmeleri sürerken CHP örgütünün ismi geçen adaya sıcak bakmadığını görüyoruz. Bizim teşkilat da bu isme pek sıcak bakmıyor. İsmi geçen aday adayın kişiliğine laf söylemek bizim haddimize değildir. Birey olarak iyi bir insan fakat siyasi olarak değerlendirme yaptığımızda CHP dokusuna ve bizim tabanımıza pek uygun görünmüyor ve bu da bizim kafamızı çok karıştırıyor” dedi.

Bu benim görüşüm olmakla birlikte büyük ihtimal İstanbul il başkan yardımcımız Muammer Demirci’yi İyi Parti adayı olarak Kâğıthane’de partimizi temsil edecektir. Muammer Demirci ile iyi bir oy yakalayacağımıza inanıyorum. Muammer Demirci başkanımız iyi bir siyasetçi ve görev adamıdır” dedi.

Kısa Not: Bu özel görüşmeyi yayınlama konusunda İZİN ALINMIŞTIR 

Haber Kaynağı: Kasım AYDIN

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 21:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
fahriye Ay
fahriye Ay - 3 ay Önce

Hayatimda gördüğüm en dürüst baskan fikirlere acik olan iyi bir Atatürkçü iyi bir cumhuriyetci. Vatan sever bi okadarda kalbi cok güzel iki tarafi da birleştirici olacagindan eminim

Sahra Gülişan AY...!
Sahra Gülişan AY...! - 3 ay Önce

Hayatımda tanıdıgım en güzel insandır Muammer Başkan, Doğrucu,Cumhuriyetçi olmakla birlikte Gençliğe önem vermesi ve görevini layığı ile yerine getirmesinin tek temeli Mustafa Kemal Atatürk'ün biz gençlere emanet ettiği bu değerli memleketi tekrar emekle,dürüstçe bizlere kazandırmaktır. Gayeside,amacıda budur. Yolsuzlukla dolup taşan bu ülkede, kaybolan köprülerden, işçinin,Emekçinin çalıştığı şeker fabrikaların kapatılmasından sanırım Chp'de bizim kadar rahatsız oluyordur. Şahsen Milliyetçi,Atatürkçü ve Gayesi birlik ve beraberlikten başka birşey olmayan Muammer Başkan'ımızın ve Chp'nin aynı fikir ve düşüncede olduğuna eminim o yüzden kafaların karışmasına gerek olmadığını düşünüyorum aksine böyle güzel insanla aynı yolda yürümek ,ondan destek almak, onunla çalışıp,birlik olmak Onur ve gururdur. Başarınıza şahit olmak ve destek olmak adına hep arkanızda olacağız. :)

SIRADAKİ HABER

banner411