15 FARKLI BRANŞTA SPOR YAPMA İMKÂNI

15 FARKLI BRANŞTA SPOR YAPMA İMKÂNI

İlçede yaşayan çocukların sağlıklı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak adına faaliyetlerini sürdüren Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ..

İlçede yaşayan çocukların sağlıklı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak adına faaliyetlerini sürdüren Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Kış Spor Okulu kayıtlarına başlıyor. 24 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında 2019-2020 kış dönemi için kayıtlara başlayacak olan Müdürlük, vatandaşlara 24-27 Eylül tarihleri arasında da online kayıt imkanı sunuyor. 15 farklı branşta vatandaşlara ücretsiz olarak verilecek kurslar, gençlerin sadece hobi olarak değil profesyonel olarak da kendini geliştirmesine katkı sağlıyor.

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ilçede yaşayan gençlerin eğitim hayatlarının yanı sıra, bedensel ve zihinsel gelişimlerimlerine katkı sağlamak amacıyla Kış Spor Okulu kayıtlarına başlıyor. Yoğun bir yaz sezonunu geride bırakan Müdürlük, bünyesinde açtığı spor okullarıyla Beylikdüzü'nde yaşayan gençlerin dört mevsim spor yapmasına imkân sunuyor. Beylicium AVM 2. Kat, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ile Kavaklı Kapalı Havuz ve Spor Kompleksi'nde, 24 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında 2019-2020 kış dönemi için kayıtlara başlayacak olan Müdürlük, vatandaşlara 24-27 Eylül tarihleri arasında da online kayıt imkanı sağlıyor. Ancak online kayıt ile başvuru yapan vatandaşların 28 Eylül - 4 Ekim tarihleri arasında kayıt merkezlerine giderek kayıtlarını onaylatmaları gerekiyor.    

Spor, Eğitim Ve Eğlence Bir Arada Yaşanıyor

Gençlerin sadece hobi olarak değil profesyonel olarak da kendini yetiştirmesi amacıyla açılan spor okullarında 1. dönem kurs başlangıç ve bitiş tarihleri 12/13 Ekim 2019 – 28/29 Aralık 2019 olarak belirlenirken, 2. dönem kurs başlangıç ve bitiş tarihleri ise, 01/02 Şubat 2020 – 18/19 Nisan 2020 olacak. Spor, eğitim ve eğlencenin bir arada yaşandığı Kış Spor Okulları'nda yaşları 6-18 arasında değişen gençler: Basketbol, Voleybol, Yüzme, Satranç, Çocuk Zumbası, Krav Maga, Cimnastik, Taekwondo, Futbol (Kız-Erkek), Okçuluk, Güreş, Tenis, Aikido, Karate ve Masa Tenisi olmak üzere 15 farklı branşta uzman eğitmenler tarafından eğitim alma şansı yakalayacak. 7-19 yaş aralığı için düzenlenecek engelsiz branşlar ise; Basketbol, Yüzme, Satranç, Cimnastik, Taekwondo ve Masa Tenisi olacak. Beylikdüzü'nde ikâmet zorunluluğu bulunan kurslar için detaylı bilgiye www.beylikduzu.istanbul adresinden ulaşılabilir.


Kaynak: Beylikdüzü Belediyesi
HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.