Kullanım Şartları

  

AMACIMIZ

İstanbul merkez olmak üzere, Türkiye geneline uygun haber yapmak amacıyla Bilgi Tasarım tarafından kurulan www.istanbulses.com adındaki bu site öncelikli olarak Tarafsız haber yapmayı hedeflemiştir.

YAYIN KURULU OLARAK;

Basın ve İnternet yayıncılığı ile ilgili kanunların bize verdiği hakkı vatandaşımızın ve milletimizin lehine kullanmayı taahhüt ediyoruz.

CEVAP HAKKINA SAYGILIYIZ

İstanbul Ses iddia ve ithamlara karşı taraflara en hızlı biçimde cevap hakkı tanımayı taahhüt eder.

KİMSEYE BAĞIMLI DEĞİLİZ

İstanbul Ses Basın olarak, herhangi bir siyasi partiye, görüşe ya da gruba üye olmayan, bağımsız, bağlantısız bir YAYIN POLİTİKASI uygulamayı taahhüt etmiştir. Haberleri okuyucularıyla en tarafsız haliyle sunma prensibiyle yayındadır. Bu hususta, haberlerin manipüle edilmeden, tarafsız biçimde okuyuculara duyurmayı taahhüt eder.

OKUR YORUMLARI

İstanbulses.com'da haberlere ilişkin yapılan yorumlar, ziyaretçi yorumlarıdır. Yorumlarla ilgili istanbulses.com yorumları tarafsız bir şekilde yayınlamakla görevlidir. Basın meslek ilkeleri ve ahlaki olan yorumları yayımlar. Ancak yorum içeriğinden kesinlikle sorumlu tutulamaz. Farkında olmadan ancak yayın ilkelerine uygun düşmeyen yorumları uyarı gelmesi halinde yayından kaldırmayı taahhüt eder. Gönderilen yorumları yayımlayıp yayımlamama yetkisi yayın kurulundadır.

YAZAR SORUMLULUĞU

İstanbulses.com internet sitesinde açık isimle yazan köşe yazarının yazısı yayımlanır. Yazar yazdığı yazıdan dolayı doğrudan sorumludur.

Yazarın yazdığı yazıların yasal yükümlülüğü birinci derecede yazarı bağlar. Yazarın yazdıkları sitemizin görüşlerini yansıtmaz.

HABER SORUMLULUĞU

Bu internet sitesi İhlas Haber Ajansı (İHA)  ve ANKA Haber abonesidir. Bu iki ajanstan kullanılan haberlerin sorumluluğu bu ajanslara aittir. Site tarafından yapılan haberlerin sorumluluğu ise bize aittir.

Prensiplerimiz gereği açık, şeffaf ve ilkeli bir yayın politikası izleyerek, topluma en doğru, en sağlıklı bilgileri ulaştırmayı taahhüt ediyoruz.