2.KIRLANGIÇ GENÇLİK FESTİVALİ SONA ERDİ

2.KIRLANGIÇ GENÇLİK FESTİVALİ SONA ERDİ

Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Kırlangıç Gençlik Festivali, “Bugüne Nefes Yarına Umut Gençlik Koşusu” ve çeşitli sahne gösterileriyle son buldu. Beş gün süren festivalde ilçe halkı spor aktiviteleri, söyleşiler ve konserlerle doyasıya eğlendi.

Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Kırlangıç Gençlik Festivali sona erdi. Beş gün süren ve her yaştan vatandaşı; spor aktiviteleri, yarışmalar, söyleşiler ve konserlerde bir araya getiren festival büyük ilgiyle takip edildi.  Festivalin kapanışı, “Bugüne Nefes Yarına Umut Gençlik Koşusu” ve gün boyunca süren çeşitli sahne gösterileriyle yapıldı. Sabah saatlerinde gerçekleşen gençlik koşusuna, 18-34 yaş arası 155 sporcu katıldı. 4 kilometre koşan sporculardan kadın ve erkekler kategorilerinde ilk üçe girenlere kupa ve hediye çeki verilirken tüm sporculara anı madalyası takdim edildi. Koşuda kadınlarda Reyhan Güneş, erkeklerde ise İleman Shyhnepesov birinciliği göğüsledi.

Gün boyunca eğlence doruktaydı

Festival boyunca sporseverleri buluşturan spor müsabakaları ve yarışmalar, son günde de oldukça büyük ilgi topladı. İlçe halkı, badminton, paintball, ayak dartı, balon futbolu, voleybol, basketbol, okçuluk ve simülatör araba yarışı gibi pek çok farklı aktiviteyle doyasıya eğlendi. Festivalin kapanış gününde 6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi’nde gerçekleşen DJ performans ve sahne gösterileriyle de eğlence doruklara taşındı.

sk4x01po2tvxvemIwn6pal89.jpg

Itovtdglm2z7wdsr3vuajgk6.jpg

0xyjcaopwsfr1rkgqljg9qcn.jpg

z9bt2yodl54gjkef0zcgrixw.jpg

tb30xqry1selmcpkpzuxwgyw.jpg

bbckuphtewrasdtglsfiuzxj.jpg

dkvrywaugpejvn5ye6293sac.jpg

ehbm8y93fvdjpcuku1etlafs.jpg

x7s1eh5nubjtI6yz2qv8omsr.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.