300 metrelik alt geçit için hummalı çalışma

300 metrelik alt geçit için hummalı çalışma

300 metrelik alt geçit için hummalı çalışma

 

Zeydan Karalar çalışmaları denetledi, yeni müjde verdi

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Merkez Otogar Kavşağı’nda devam eden alt geçit çalışmalarını inceledi.

300 metrelik altgeçidi olabilecek en kısa sürede hizmete açacaklarını belirten Başkan Zeydan Karalar, “Yapımı süren alt geçit Adana Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği en büyük projelerden biri. Adana trafiğini, bölge trafiğini rahatlatacak bir proje. Önümüzdeki yıl yine D-400 üzerinde Şakirpaşa Konağı civarında bir alt geçit daha yapma planımız var. Bu projeyi de hayata geçirdiğimizde D-400 üzerinde Yüreğir Optimum bölgesinden alt geçide giren vatandaşlarımız Merkez Otogar’dan çıkabilecek. Böylece D-400 trafiği daha da rahatlayacak” dedi.

 

D-400’e paralel Ray Sokak’ta yol çalışmasının sürdüğünü hatırlatan Başkan Zeydan Karalar, bitmek üzere olan yolun Merkez Otogar’ın arkasından çıkacağını, böylece bölgede trafik akışının daha da rahatlayacağını belirtti.

cmdokebnydfljsv6uqmh5geq.jpg

cdf7jgz1kyjls6mtzipc049r.jpg

wain21t8trmmcl7lnxsybx4y.jpg

9abyok31xscnvl7hzgjirben.jpg

9lv3muesdnykhrapcfhotvj4.jpg

b9yq1mveo6e7qfwtIjkpa5gx.jpg

lqv5f6tb7klvw0oerjba8cgt.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.