505 ÇOCUĞA SÜNNET ŞÖLENİ

505 ÇOCUĞA SÜNNET ŞÖLENİ

25 Eylül 2023

Küçükçekmece Belediyesi tarafından ücretsiz sünnet ettirilen 505 çocuk, Fevzi Çakmak Meydanı’nda düzenlenen ‘Sünnet Şöleni’nde bir araya geldi. Çocukların ve ebeveynlerinin katıldığı şölen, renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi.

Konvoy düzenlendi

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, çocukları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Sünnet olan çocuklar düzenlenen konvoyla, ilçenin mahallerini gezerek Fevzi Çakmak Meydanı’na geldi. 

Başkan Çebi: Çocuklarımızın ve ailelerinin mutluluğuna şahit olmak çok güzel

Konvoyda çocuklara eşlik eden Başkan Çebi, Sünnet Şöleni’nde yaptığı konuşmasında sponsor olan hastane sahiplerine ve doktorlara teşekkür ederek, “Küçükçekmece Belediyesi olarak, bu yıl 4. sünü gerçekleştirdiğimiz Sünnet Şölenimizi artık geleneksel hale getirdik. İhtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarını sünnet ettirip, böyle etkinliklerde hediyeler vererek onları mutlu etmeye çalışıyoruz. Onların bu özel gününe şahitlik ederek biz de çok mutlu oluyoruz. Küçükçekmece’de çocuklarımıza yaptığımız yatırım, kültürde, sanatta , sporda ,eğitimde de hız kesmeden devam edecek.” diye konuştu. Başkan Çebi , günün anısına sünnet kıyafetlerini giyen çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirerek, konuklarla birlikte hediyeler dağıttı.

g0ovxfjmnuwzcrs6f2prtyh8.jpg

fuprehjb5qxw4k9qxuagIh0l.jpg

nalxIdgpuwhikmschraj41yd.jpg

e5thc3vdlk8fz7czjta0vdwn.jpg

mgenfbr7tjcq3zkadhl180zr.jpg

sopsetxtl20zbkpym4bajy73.jpg

mx6wiIguwddulnptepfg57cv.jpg

ck5ramyhgu0invIjecadxmw3.jpg

pmpmhnsnoa6cqxrk0r4zlz8o.jpg

nfuoI52pmrqptctyva3hu7l0.jpg

doccI1bu0vxh45aqgrjdnxtz.jpg

hpv7e23ljnngbfpkumlqrsic.jpg

4olg7urywid3knrcdenpfbv2.jpg

qvujohk1cnfwzqksn2gculez.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.