ABB BAŞKANI MANSUR YAVAŞ BU KEZ KARACAÖREN’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

ABB BAŞKANI MANSUR YAVAŞ BU KEZ KARACAÖREN’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

“Yerinde sorunları dinlemeyi ve sizlerle beraber olmayı seviyorum. Yüz yüze geldiğimiz zaman anında dertlere çare olabiliyoruz” dedi.

 

Başkentlilerle bir araya gelmeye devam eden Ankara Büyükşehir Belediye BaşkanıMansurYavaş, ziyaret ettiği ilçelerde muhtarlar ve bölge sakinlerinin taleplerini dinleyerek, ortak akıl ilkesi doğrultusunda çözüm önerilerine yönelik görüş alışverişinde bulunuyor.

ABB Başkanı Mansur Yavaş, son olarakAltındağilçesi Karacaören Mahallesi’ni ziyaret etti. Muhtarlar, dernek başkanları, site yöneticileri ve vatandaşlarlabuluşan Yavaş’a; ABB Özel Kalem Müdürü Yüksel Arslan, ABB Meclis üyeleri ve ABB bürokratları eşlik etti.

Karacaörenli vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Yavaş, bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

 

“SİZLERE HESAP VERELİM DİYE UĞRAŞIYORUZ”

Muhtarların, site yöneticilerinin ve apartman sakinlerinin sorunlarını tek tek dinleyen ve taleplerini not alanYavaş, bütün daire başkanlıklarıyla hizmete hazır olduklarını belirterek,“Kim nereye oy verdi diye bakmadan, Ankara’nın sorunlarını tespit ettik. Önce sağlık dedik… Birçok yerde kanalizasyon açıktan akıyor, birçok yerin suyu yok. Oralardan başlamak suretiyle Ankara’yı imar etmeye çalışıyoruz. Her yere yetişmeye çalışıyoruz, elimizden geldiğince her yere hizmet etmeye çalışıyoruz” dedi.

Bölgedeki çalışmalar hakkında da bilgi veren Yavaş, ”Yerinde sorunları dinlemeyi ve sizlerle beraber olmayı seviyorum. Yüz yüze geldiğimiz zaman anında dertlere çare olabiliyoruz. Bu şekilde yüz yüze olup sizlere de hesap verelim diye uğraşıyoruz” ifadelerini kullandı.

hy3yuwsrfdz1xiedmtfqa7jc.jpg

igozyxjnt6wrjlIfhzvp0mdk.jpg

d2thies5nzxpj7dmrbqeywfv.jpg

jmr0gtengkjlq4x8Isdybfhv.jpg

pqr91wiyu2mbtjt5kdpcI7bv.jpg

7xfxrpzjnu4vs9ddpocamco1.jpg

cb0k6nok3cuxsd8lzivmgtqr.jpg

zoptbgsyec3vvlrm7s4kbcyr.jpg

v2wkold3rscceun197z04jws.jpg

akzImrxuxc5vtesk0jdu9qgw.jpg

xtehfvs0muqeo95o2f1cmcyz.jpg

tjzk67gdzhfhsruIenq8xyar.jpg

6jsevmymIfc48px5est9dwbr.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.