ABB’DEN BAŞKENTLİ MİNİKLERE YAZ ŞENLİĞİ

ABB’DEN BAŞKENTLİ MİNİKLERE YAZ ŞENLİĞİ

Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, yaz boyunca düzenleyeceği ‘Yaza Merhaba Şenliği’ne Batıpark Çocuk Kulübü ile start verdi. Başkentli minikler aileleriyle spordan dramaya, atölyelerden konserlere kadar birçok etkinliğe katılarak hünerlerini sergiledi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentli miniklerin zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişimine destek olmak amacıyla sosyal aktiviteler düzenlemeye devam ediyor.

Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı bu kapsamda 5-13 yaş aralığındaki çocuklara yönelik Batıpark Çocuk Kulübü’nde‘Yaza Merhaba Şenliği’nin ilkini düzenledi.

BATIPARK ÇOCUK KULÜBÜ’NDE EĞLENCELİ DAKİKALAR

Mehter Takımı ve Ankara Seğmenleri’nin gösterileri ve Ankara Kent Orkestrası’nın konseriyle renkli görüntülere ev sahipliği yapan Batıpark Çocuk Kulübü’nde; Modern Dans Grupları, Dünya Çocukları Drama Ekibi, İşaret Dili ve Karate Kata Grubu, Ront Grupları ve Batıpark Çocuk Korosu da sahne aldı.

Zumba dansı ile hünerlerini sergileyen minikler eş zamanlı olarak ebru, makrome bileklik ve anahtarlık yapımı, yüz boyama ve eva baskı atölyelerine de katılarak eğlenceli dakikalar geçirdi.

ŞENLİKLER YAZ BOYU DEVAM EDECEK

Havaların ısınmasıyla Ankara’nın her semtinde yaz şenlikleri düzenleyeceklerini belirten Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Serkan Yorgancılar, “Batıpark Çocuk Kulübümüzde ‘Yaza Merhaba Şenliği’mizi başlattık. Bundan sonra Ankara’nın her semtinde bu tür etkinliklerimiz devam edecek, çocuklarımızı ve ailelerimizi bu faaliyetlerimize bekliyoruz” dedi.

Batıpark Çocuk Kulübü’nde düzenlenen şenliğe çocuklarının sosyalleşmesi amacıyla katıldıklarını ifade eden veliler ise Ankara Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederek, memnuniyetlerini şu sözlerle dile getirdiler:

-Gül Durmuş: ‘‘Batıpark Çocuk Kulübü’nde düzenlenen etkinlikte çok eğlendim, bu tarz etkinlikler çocuklar için de oldukça faydalı.”

-Büşra Gözağaç: “Pandemi dönemi sonrası düzenlenen etkinlik gerçekten çok güzel olmuş.”

-Hatice Eminoğlu: “Çocuğumla beraber geldim ve çok eğleniyor, güzel vakit geçiriyoruz.’’

-Sibel Akkan: ‘‘Çocuklarımız ve bizler çok eğlendik, güzel vakit geçirdik.’’

-Canan Şencan: ‘‘Burada farklı etkinlikler oldu ve çocuklarımız hepsinde çok eğlendi ve tabii ki biz büyükler de çok eğlendik.’’

e2tysrhixmw7xmwadqn3usg6.jpg

em9yycbblic1l2nfzq8q6xgu.jpg

pnshrhxlnbi5dreqsdzamkl6.jpg

dryta3lmjudyioffkb4sgxe2.jpg

sw5yftIfmpx4k3ki98scqzj2.jpg

6rx0upggmh8kpae2mv7wtczy.jpg

8hbn03pzjtxlem5sajyrnkyv.jpg

se3w5Ivhgtj40oiylfmhw7jq.jpg

hkb375opdu9nz1I6jwldlamx.jpg

4m3ldjgtbeeyul56hurvrskI.jpg

mrmrwa3obxtc47gyv5qz2t8l.jpg

rn019tx5vphutghaliqsbsgr.jpg

7va5zgmwIivlrxoef4rt8acd.jpg

wkhmz9sytwmptpq2nxnjvauo.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.