ABB’DEN ‘DİKKAT GELİŞTİRME VE ODAKLANMA EĞİTİMİ’ ALAN ÖĞRENCİ VE AİLELERİNE KAMP ETKİNLİĞİ

ABB’DEN ‘DİKKAT GELİŞTİRME VE ODAKLANMA EĞİTİMİ’ ALAN ÖĞRENCİ VE AİLELERİNE KAMP ETKİNLİĞİ

Öğrenciler ve aileleri, düzenlenen müze gezileri, atölye çalışmaları ve doğa gezileriyle dolu dolu 3 gün geçirdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile öğrenci dostu uygulamalarına devam ediyor.

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ‘Dikkat Geliştirme ve Odaklanma Eğitimi’nekatılan öğrenci ve aileleri için ABB’nin Kızılcahamam’daki Şifa Termal Sosyal Tesisi’nde 3 günlük kamp düzenledi.

ÇOCUKLAR VE AİLELERİ DOLU DOLU 3 GÜN GEÇİRDİ

Müze gezileri, atölye çalışmaları, doğa yürüyüşleri ve Kent Orkestrası’nın müzik dinletisi gibi etkinliklerin de yer aldığı kampa katılan öğrenci ve veliler dolu dolu üç gün geçirdi.

Çocuklara ve ailelerine yönelik etkinliklere devam edeceklerini belirten ABB Psikolojik Danışmanlık ve Destek Eğitimleri Şube Müdürü Sevgi Karabulut, gezi ile ilgili olarak şu bilgileri verdi:

“Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı olarak yaz dönemi ortaokul ve lise öğrencileri için ‘Dikkat Geliştirme ve Odaklanma Eğitimi’ düzenledik. Bu eğitimlere katılan öğrenciler ve ailelerini Kızılcahamam Şifa Termal Sosyal Tesisi’nde 3 gün misafir ediyoruz. Program kapsamında da bugün Soğuksu Milli Parkı’nda piknik yapıyoruz. Ailelerimizin çocuklarla bütünleştiği birlikte hareket ettikleri çeşitli oyunlar oynadık. 3 günlük kampımızda anneler ve çocukları için çeşitli sanat atölyeleri düzenledik. Çok eğlenceli geçiyor, güzel vakit geçiriyoruz.”

ÖĞRENCİ VE VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR

Kampa katılan öğrenci ve veliler memnuniyetlerini şu sözlerle dile getirdi:

-Özlem Kılıç (Veli):“Buraya 2 çocuğumla birlikte geldim. Çocuklar çok eğleniyor. Yaz boyunca katılabildikleri tek etkinlik de bu oldu. O yüzden burada olmaktan dolayı çok mutluyum.”

-Nergis Ünal:“Burayı çok sevdim. Şifa Termal Sosyal Tesisi çok güzel… Bugün ikinci günümüz. Piknik yapıyoruz, çok eğleniyoruz.”

- Emirhan Ünal:“Şifa Termal Sosyal Tesisi’nde çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Hamama giriyoruz, eğlenceli güzel vakit geçiriyoruz. Çok teşekkür ederiz.”

- Bünyamin Okçu:“Ankara Büyükşehir Belediyesi sayesinde Kızılcahamam’da kamp yapıyoruz. Her gün etkinlikler düzenleniyor. Hamama ve havuza giriyoruz. Serbest zamanlarımız da oluyor. Belediyemize çok teşekkür ederiz.”

- Ali Tuna Karabulut:“Ankara Büyükşehir Belediyesinin yaptığı bu etkinlikten hepimiz faydalanıyoruz. Tesislerde hamama giriyoruz. Hocalarımızın da düzenledikleri etkinliklerle çok eğleniyoruz. Ankara Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederim.”

k7fyxpbszjhguvhre0xas2fp.jpg

spu1za3adtdbuwrw05lybfxe.jpg

zyrccf6l1v3wxwzienItg2e9.jpg

qdtmb6ae1y08hyjw2j43wifp.jpg

bnupxjrhastbI0oemdxpr9tc.jpg

gs71n5nkxqviffwek4wsg6hx.jpg

v0y2ccp76wkspniobxhqxfdk.jpg

bkgfI6nx0qrdjarcnspeh2ve.jpg

xoljzpc28k3us0pbIibvlfve.jpg

vtej4vy90cdrduIbphjaxzfk.jpg

7nIf0guplrcntek6x8j2f3w9.jpg

pejyatq46qrfzixowjvehbf1.jpg

v8zqpwjkvdt31db97trhrsju.jpg

uci9opbmjcnk73sfaqnhgIws.jpg

3fubblhcrx1wgqz0sdzsxurd.jpg

exwjptvydcu6bgfitvl93rzx.jpg

5wgjdgyoceubkpyfvI9lhaql.jpg

Ibhl4vomr6gbmdqa72idz9jc.jpg

s09c6jvmrikrkltaghe8vqb3.jpg

igudcexznsrh9lnkl25fajz8.jpg

uxkyfndxocjve6tboiw1mbs4.jpg

ekkzrng7eucclalhvyxfI6xy.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.