ABB’DEN FOTOĞRAFSEVERLERE ÇAĞRI: SİZ ÇEKİN BİZ PAYLAŞALIM

ABB’DEN FOTOĞRAFSEVERLERE ÇAĞRI: SİZ ÇEKİN BİZ PAYLAŞALIM

Gönderilen fotoğraflar, hava durumu görsellerinde kullanılırken, @abbbasin hesaplarından gönderenin adıyla paylaşılacak.

 

Başkentin güzelliklerini tanıtmak için çeşitli uygulamalara imza atan Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentli fotoğrafseverlere çağrıda bulundu.

Fotoğraf sanatçılarından Ankara temalı fotoğraflarını paylaşmaları istendi. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı; gönderilen fotoğrafları @abbbasin hesabından fotoğrafçının ismiyle paylaşılacak.

 

HAVA DURUMU GÖRSELİ OLARAK KULLANILACAK

Başkenti her mevsiminde ayrı bir güzelliğe ulaşan parklarını, rekreasyon alanlarını, sokaklarını ve tarihi yerlerini çektikleri karelerle ölümsüzleştiren ve fotoğraflarının daha geniş kitlelere ulaşmasını isteyen vatandaşlarınhttps://forms.ankara.bel.tr/hava-durumulinki üzerinden başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Gönderilen fotoğraflar; Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın (@abbbasin) hesaplarından düzenli olarak yapılan hava durumu paylaşımlarında kullanılacak. Hazırlanan görsel fotoğraf sahibinin adıyla paylaşılacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.